Затверджено на засіданні навчально-методичної комісії ЦБО.

Протокол № 8 від 22.05.2018 р.

 

 

На підставі п. 9.2 Правил прийому до вищого навчального закладу Донецького національного університету імені Василя Стуса у 2018 році право на першочергове зарахування при рівності балів до Донецького національного університету імені Василя Стуса надається:

 

1.

ПІП

 

2.

Войнова Юлія Сергіївна

Історія України

3.

Петрук Анастасія Русланівна

Хімія

Українська мова та література

Англійська мова

4.

Роджерс Аліса Ярославівна

Історія України

5.

Паламарчук Марина Віталіївна

Історія України

6.

Квятковський Михайло Віталійович

Українська мова та література

Історія України

7.

Саєнко Анатолій Сергійович

Українська мова та література

Історія України

8.

Лісних Оксана Павлівна

Історія України

9.

Могила Дар’я Вячеславівна

Історія України

10.

Даценко Юлія Валеріївна

Математика

11.

Бондар Вероніка Миколаївна

Англійська мова

12.

Діордіца Ярослава Василівна

Англійська мова

13.

Жупанова Аріна Сергіївна

Історія України

14.

Єремієвич Станіслава Юріївна

Історія України

Українська мова та література

15.

Кухар Олексій Валерійович

Англійська мова

16.

Симоненко Надія Володимирівна

Українська мова та література

Англійська мова

17.

Харевська Вікторія Вадимівна

Українська мова та література

Англійська мова

18.

Радостєв Євгеній Ігорович

Математика

19.

Маркітан Ольга Вікторівна

Українська мова та література

20.

Карпина Юлія Сергіївна

Українська мова та література

21.

Фаринюк Сергій Миколайович

Історія України

22.

Лагода Ірина Валентинівна

Історія України

Українська мова та література

23.

Романюк Ольга Сергіївна

Хімія

24.

Човган Іванна Олександрівна

Англійська мова

25.

Павловська Вероніка Андріївна

Англійська мова

Історія України

26.

Мельничук Катерина Сергіївна

Українська мова та література

Англійська мова

Історія України

27.

Стиренко Андрій Володимирович

Англійська мова

28.

Коваленко Владислав Олексійович

Українська мова та література

Історія України

29.

Біляк Олексій Володимирович

Українська мова та література

Історія України

30.

Бондаренко Ігор Павлович

Українська мова та література

31.

Пістиняк Ксенія Ігорівна

Історія України

32.

Різник Катерна Іванівна

Українська мова та література

33.

Слободянюк Ігор Миколайович

Українська мова та література

34.

Левчук Вікторія Вадимівна

Українська мова та література

Хімія

35.

Кирилюк Ілона Олександрівна

Українська мова та література

36.

Малик Аліна Вікторівна

Українська мова та література

Англійська мова

Історія України

37.

Ткачук Олена Юріївна

Українська мова та література

Англійська мова

Історія України

38.

Нахтман Мирослава Олегівна

Англійська мова

Історія України

39.

Левіна Марія Вадимівна

Англійська мова

40.

Терещенко Людмила Вікторівна

Англійська мова

41.

Іваниця Сергій Юрійович

Українська мова та література

Англійська мова

Математика

42.

Ковтонюк Юрій Олександрович

Українська мова та література

43.

Могила Дар’я В’ячеславівна

Українська мова та література

Англійська мова

44.

Степаненко Вероніка Андріївна

Математика

 

 

 

 

Куратор Центру безперервної освіти                                              Н.М. Лосєва