Затверджено на засіданні навчально-методичної комісії ЦБО.

Протокол № 8 від 22.05.2018 р.

 

На підставі п. 9.2 та п. 6.3 (Додатку №6) Правил прийому до вищого навчального закладу Донецького національного університету імені Василя Стуса у 2018 р. надається право на першочергове зарахування до Донецького національного університету імені Василя Стуса і за результатами підсумкової атестації додаються бали:    

                                                    

ПІП

 

Бали

1.

Коцюбняк Вадим Андрійович

Українська мова та література

Англійська мова

151

2.

Пароконна Вікторія Віталіївна

Англійська мова

151

3.

Заверуха Тетяна Андріївна

Математика

Англійська мова

190

4.

Скиба Борис Ярославович

Історія України

130

5.

Бурденков Максим Ігорович

Українська мова та література

171

6.

Бонсевич Дмитро Дмитрович

Українська мова та література

Історія України

180

7.

Сторожев Владислав Валерійович

Історія України

Англійська мова

174

8.

Симоненко Олександр Дмитрович

Математика

140

9.

Каплін Василь Ігорович

Історія України

110

10.

Ярославцев Олександр Олексійович

Історія України

118

11.

Павельська Марина Володимирівна

Англійська мова

128

12.

Маковійчук Вікторія Вікторівна

Історія України

124

13.

Столяренко Данило Олександрович

Історія України

Українська мова та література

180

14.

Кощук Ганна Олександрівна

Історія України

126

15.

Ковальчук Катерина Володимирівна

Українська мова та література

Англійська мова

180

16.

Гузєєва Аліса Андріївна

Англійська мова

130

17.

Пилявець Любов Іванівна

Англійська мова

165

18.

Турянський Дмитро Михайлович

Хімія

181

19.

Карпенко Ганна Миколаївна

Історія України

165

20.

Арсінєвич Максим Сергійович

Історія України

118

21.

Корченюк Анастасія Романівна

Історія України

126

22.

Кабєтова Юлія Олександрівна

Хімія

174

23.

Просянюк Антоніна Вікторівна

Українська мова та література

195

24.

Пилипчак Анна Ігорівна

Англійська мова

148

25.

Новицький Максим Олександрович

Математика

165

26.

Тарасенко Лев Олександрович

Англійська мова

149

27.

Лико Юлія Вікторівна

Українська мова та література

Історія України

125

28.

Лащ Софія Миколаївна

Українська мова та література

Історія України

150

29.

Титко Дар’я Валеріївна

Українська мова та література

178

30.

Байда Анна Сергіївна

Хімія

185

31.

Кононенко Вікторія Володимирівна

Англійська мова

178

32.

Соколовський Денис Андрійович

Хімія

187

33.

Сікайло Анастасія Олександрівна

Математика

135

34.

Гулик Наталія Валеріївна

Математика

135

35.

Сірачова Олена Олександрівна

Історія України

132

36.

Ревкач Андрій Максимович

Математика

175

 

 

 

 

Куратор Центру безперервної освіти                                              Н.М. Лосєва